• Tõnu Toompark

  14.04.12 15:38

  Kinnisvarakool OÜ hakkab alates mai kuust korraldama koolitusi kinnisvarahindajatele. Esimese pääsukesena on koolitustepaketti lisandunud koolitus Hindamise ABC: http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/hindamise-abc/

  Koolitus Hindamise ABC on suunatud maakleritele ja kinnisvaraspetsialistidele, kes soovivad täiendada enese teadmisi kinnisvaravahenduse, müügi ja investeeringutega vast kõige enam seotud valdkonnas.

  Samuti on uuele koolitusele kutsutud kõik kinnisvaravaldkonnas tegutsevad inimesed, kes soovivad mõista, kuidas kinnisvara väärtus praktilises elus kujuneb.

  Eriti oodatud on koolitusele kõik, kes soovivad enda karjääri näha kinnisvarahindajana.

  Hindamise ABC kursust viivad läbi kutselised hindajad Kristjan Gross ja Martin Kõiv, kes on mõlemad pikaajalise kogemusega spetsialistid ning Eesti Kinnisvarahindajate Ühingu juhatuse liikmed.

  Vaata lähemat infot Hindamise ABC koolituse kohta kursuse kodulehelt http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/hindamise-abc/. Samal lehel on ka võimalik koolitusele registreeruda.

  Kinnisvarakoolitused

  Vaata ka Kinnisvarakooli muid koolitusi:

  + 07.05.-16.05.2012 Kinnisvara ABC - http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/kinnisvara-abc/

  + 21.05.2012 Kinnisvara müügikoolitus - http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/kinnisvara-muugikoolitus/

  + 23.05.2012 Üürikoolitus - http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/uurikoolitus/

  Kontakt

  Andree Raid

  Kinnisvarakool OÜ

  +372 502 3300

  andree@raid.ee

  www.kinnisvarakool.ee

  Tõnu Toompark

  Kinnisvarakool OÜ

  +372 525 9703

  tonu@adaur.ee

  www.kinnisvarakool.ee

 • Tõnu Toompark

  tonu@adaur...

  23.04.12 17:47

  Endiselt kestab registreerumine 02/05/2012 toimuvale hindamise ABC koolitusele. Hindamise ABC koolitus annab hea baasi kinnisvara hindamise alustest, eesmärkidest, hindamistoimingutest.

  Kursus Hindamise ABC on suunatud kõikidele kinnisvaramaakleritele, kes soovivad väärtuse tekke põhimõtteid paremini tundma õppida. Samuti on hindamise ABC suunatud maakleritele ja teistele inimestele, kes soovivad näha end kinnisvarahindaja ametis.

  Hindamise ABC koolitust viivad läbi Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatuse liikmed ja kutselised (atesteeritud) hindajad Martin Kõiv ja Kristjan Gross.

  Vaata lähemat infot Hindamise ABC koolituse kohta kursuse kodulehelt http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/hindamise-abc/

  Samal lehel on ka võimalik koolitusele registreeruda.

 • holm law group san diego

  jk@gmail.c...

  07.12.17 16:20

  Your blogs are totally worth gift quantify and liveliness.

 • Hotel Deals

  eunusk87@g...

  10.12.17 09:11

  Very informative written post. The writer here has done a great job. I personally use them exclusively high-quality elements. I would love to see more of the same from you https://triptimes.com Hotel Deals</a>. Thank you for discussing this great post.

Uus postitus