• Anonüümne

  24.04.16 23:46

  Tutvuge pakutavate aiamajadega meie kodulehel:

  http://www.hansawood.eu/est/aiamajad/

  Leidside kv.ee portaali vahendusel ilusa ja kaasaegse eramaja? Väga hea, aga äkki soovite selle kõrvale ka aiamaja, mis oleks samuti ilus ja kaasaegne?

  Saame aidata! Hansa Wood Export OÜ pakub kaasaegseid ekspordikvaliteediga aiamaju.

  Meie aiamajad on toodetud kvaliteetsest kodumaisest puidust ja on mõeldud eelkõige ekspordiks rikkamatesse Euroopa riikidesse, seetõttu on meie aiamajade puhul põhirõhk eelkõige kaasaegsel disainil, mis ideaalselt sobib ülimalt nõudlikule välismaisele publikule. Hetkel on meie aiamajad müügis 11 Euroopa riigis. Või siis 10 riigis, kui välja arvata tilluke Liechtenstein, kus Hansa Wood aiamajad on saadavad läbi meie Saksa diileri.

  Eesti klientidele pakume täpselt sama kvaliteediga aiamaju, mis lähevad ekspordiks. Ametlikult kinnitame, et meie ettevõtte puhul ei ole sellist asja, et koduturul müüme ekspordiks mittekõlblikke tooteid vms. Meilt tellides saate 100% täpselt sama kvaliteediga toote!

  Eesti klientidele pakume ka selliseid lisasid, nagu katuseplaadid, värv HK-Lasur ja aiamaja kokkupaneku teenus (aiamajade kokkupanekut teostab meie partnerfirma).

  Meeldivad mõned aiamajad, kuid soovite midagi muuta? Enamus juhtudel on see võimalik, kuid tarneaeg võib seetõttu veidi pikeneda. Igal juhul võtke julgelt meiega ühendust - meil on sõbralik ja ülimalt viisakas klienditeenindus - katsume leida sobiva lahenduse.

  Parimate soovidega,

  Hansa Wood Export OÜ

Uus postitus