Finnlog palkmaja Belenus 99 m²

Majakarp tutvumishinnaga -10% tavahinnast

Kirjeldus

ÜLDPIND                          103,9 M²
PÕRANDAPIND                98,9 M²
TERRASSID JA RÕDUD    5,0 M²
 
Belenus on modernne ning optimaalne elamu.
Välismõõtmete ja efektselt avaneva klaasfassaadi tõttu sobitub hoone hästi nii linnakeskkonda kui ka kaunisse loodusesse maal.

Optimaalse mahuga elamu on kavandatud keskmise suurusega perele säilitades kõik eramaja mugavused. Hoones on kokku kolm magamistuba, pesuruum, saun, tehniline ruum ja koduhoolduse ruum. Planeeritud on kapi- ja/või riiulipinnad nii esikusse kui ka koridori. Elamus on suur ja katuslaeni avatud elutuba ja köök, kuhu  on kavandatud ka suurte klaaspindadega otsasein, mis annab palju valgust ja avarust.

Välisviimistluses on hoone pikiseinad kaetud vertikaalse voodrilauaga, mis annab klassikalisele palkseinale uue vormi. Soovitame katusekattena kasutada klassikalise profiiliga plekk-katust.

Teatame rõõmuga, et kätte on jõudnud Finnlogi juubeliaasta!

Oleme juba 15 aastat loonud unikaalseid ja isikupäraseid kodusid isikupärastele inimestele. 15. sünnipäeva puhul kehtivad -10% tutvumishinnad optimaalse plaanilahendusega modernsetele palkmajadele Aibell, Belenus ja Cleena.

TUTVU KAMPAANIAGA

Andmed

Belenus on selleks sügiseks välja töötatud modernne ning optimaalne elamu, millele kehtib tutvumishind -10% tavahinnast.

Lisainfo projekti kodulehelt:

http://www.finnlog.ee/palkmajad/elumajad/uhekordsed/belenus-99-m/

Hind 80 794€

Kontakt

Finnlog Group OÜ