Müüa maatükk, ärimaa - Vääna geopolügoon, Liikva, Harku vald, Harjumaa

Aadress enne haldusreformi Vääna geopolügoon, Liikva, Harku vald, Harjumaa
NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
Jaga:
Jaga:
 

Krunt 4,6 ha

Lisainfo: ventilatsioon, puurkaev, maaküte, vesi, turvauks, profiilplekk-katus

Müüa Harku vallas Liikva külas Vääna geopolügoon. Kinnistu sihtotstarve on 100% ühiskondlike hoonete maa. Kinnistu suurus on 4,58 ha. Tegemist on endise Maa-ameti majaga.
Krunt piirneb Vääna jõega, ilus ja võimas kõrghaljastus.

Kinnistul asub geopolügooni hoone netopinnaga 890,4m2 ja ehitusaluse pinnaga 841m2.
Lisaks on kinnistul veel garaaž ehitusaluse pinnaga 247,2m2 ja netopinnaga 192,2m2.
Lisaks on kinnistul pumbamaja ja paviljoni hooneks rajatud vundament. Kinnistule on paigaldatud maaküte kontuurid ning soklikorrusel asub maaküte katel.
On olemas liitumine elektriga, peakaitse suurus 3¤100A.

Geopolügooni hoone vajab remonti, kaasajastamist.

AVALIKU KIRJALIKU ENAMPAKKUMISE TINGIMUSED

ENAMPAKKUMISEL OSALEMINE

Kirjalikul enampakkumisel võivad osaleda kõik isikud, kes:

1) ei ole seotud antud objekti müügi otsustamise, korraldamise ja müügikorralduse läbiviimisega seotud isikutega;
2) ei ole tööõiguslikes suhetes Müüjaga so Riigi Kinnisvara AS (registrikood 10788733);
3) ei ole Riigi Kinnisvara AS (registrikood 10788733) juhtorganite (juhatus, nõukogu, auditikomitee, üldkoosolek) liige;
4) ei ole käesoleva enampakkumise punktides 1 kuni 3 nimetatud isikutega seotud isikud korruptsioonivastase seaduse § 7 lg 1 tähenduses (nendeks loetakse abikaasat, vanavanemat, vanemat, abikaasa vanemat (sh lapsendajat, vanema abikaasat, kasuvanemat) ja tema alanejat sugulast, last, lapselast, ka abikaasa last, lapsendatut);
5) ei ole punktis 1 kuni 3 isikutega seotud tulumaksuseaduse § 8 tähenduses.

Enampakkumisel osaleja on kohustatud kinnisasjaga kohapeal tutvuma.

Kirjalikul enampakkumisel osalemiseks esitab enampakkumisel osaleja vastavalt kirjaliku enampakkumise tingimustele müügikorraldajale Pindi Kinnisvara OÜ kinnise suletud avamisjälgedeta ümbriku, millele on märgitud:

1) pakkuja nimi ja isiku- ja/või registrikood;
2) objekti nimetus (aadress)
3) objekti katastritunnus.

Kirjaliku pakkumise koosseisus peab sisalduma:
1) avaldus, milles on märgitud:
- pakkuja nimi ja/ isiku- või registrikood, elu- või asukoht ning kontaktisiku e-posti aadress ja kontakttelefon;
- müügiobjekti nimetus ja katastritunnus;
- numbrite ja sõnadega kirjutatud pakkumissumma ilma sentideta, mis ei tohi olla alla alghinna. Juhul, kui numbrite ja sõnadega kirjutatud summad erinevad, loetakse kehtivaks sõnadega kirjutatud summa;
- nõustumine enampakkumises osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks enampakkumise teates kehtestatud tingimustel;
- pakkumise tegemise kuupäev; pakkumise esitaja allkiri.
2) isiku esindamise puhul esindaja volitusi tõendav dokument (juriidilisel isikul vaid juhul, kui esindaja ei ole kantud B-kaardile).
Pakkumise esitamise lihtsustamiseks on välja töötatud soovituslik avalduse vorm, milles on ära näidatud kõik andmed, mille esitamine on osalejale kohustuslik.

Kui mõni eeltoodud dokumentidest jäetakse esitamata või esitatakse puudustega, siis pakkumist arvesse ei võeta!
Pakkumised tuleb edastada tavapostiga, saata kullerpostiga või toimetada müügikorraldajale so Pindi Kinnisvara OÜle kirjalikult eraldi suletud ümbrikus hiljemalt 26. juunil 2018.a kell 13.00 Pindi Kinnisvara OÜ Tallinna esinduse aadressile Tartu mnt 16, Tallinn.

Pakkumisi saab eelnimetatud aadressile isiklikult kohale toimetada igal tööpäeval ajavahemikul kell 9.00-15.00 kuni 26.06.2018.a. kell 13.00-ni.

Kullerpostiga ja tavapostiga edastamisel tuleb arvestada, et arvesse võetakse vaid need pakkumised, mis on müügikorraldajale Pindi Kinnisvara OÜ edastatud tähtaegselt. Mittetähtaegselt esitatud pakkumisi vastu ei võeta ja tagastatakse pakkumuse esitajale kinnises ümbrikus.

Isiklikult kohaletoimetatud pakkumised registreeritakse vastavalt pakkumiste esitamise järjekorrale sh kellaajale ja pakkumise esitaja soovil väljastatakse registreerimisleht pakkumise esitamise kohta. Pakkumise saatmisel kullerpostiga või tavapostiga (tähitud) tõendab pakkumuse esitamist postiettevõtte vastav kviitung.
Enampakkumisel osalejad on oma pakkumisega seotud alates pakkumiste avamisest kuni enampakkumise tulemuste kinnitamiseni. Isik või isikud, kelle kasuks enampakkumise tulemused kinnitatakse, on oma pakkumisega seotud kuni lepingu sõlmimiseni.

PAKKUMISTE AVAMINE

Teates avaldatud tähtpäeval so 26.06.2018.a kell 13.30 avab Pindi Kinnisvara OÜ esindajatest koosnev vähemalt kaheliikmeline komisjon enampakkumisele esitatud pakkumisi sisaldavad ümbrikud. Seejärel kontrollib komisjon pakkumiste vastavust kehtestatud enampakkumise tingimustele ja enampakkumise tulemused kantakse enampakkumise protokolli. Pakkumiste avamine on avalik st pakkumiste avamise juures võivad viibida pakkujad või pakkujate volitatud esindajad.

Pakkumised, mis ei ole tähtajaks laekunud või ei vasta kehtestatud enampakkumise tingimustele, enampakkumises ei osale. Tähtaegselt esitatud, kuid nõuetele mittevastava pakkumise kohta tehakse enampakkumise protokolli märge selle mitteosalemise põhjuse kohta.

Kui enampakkumisele ei esitata ühtegi pakkumist või kui ükski esitatud pakkumistest ei vasta nõuetele, loeb komisjon enampakkumise nurjunuks.

PAKKUMISE TULEMUSTE SELGITAMINE

Nõuetele vastavate pakkumiste hulgast selgitab komisjon välja kõrgeima pakkumise ja suuruselt teise pakkumise. Enampakkumise võitjaks on kõrgeima pakkumuse esitanud pakkuja pakkumus, mis ei tohi olla madalam kui müügikuulutuses nimetatud alghind. Kui kaks või enam enampakkumises osalejat on teinud võrdse kõrgeima pakkumise, siis otsustatakse edukas pakkuja liisuheitmise tulemusena.

Kirjaliku enampakkumise tulemused kantakse protokolli ja protokoll edastatakse avalduses märgitud pakkujate e-posti aadressile 5 (viie) tööpäeva jooksul arvates enampakkumisele esitatud pakkumuste avamise päevast.

ENAMPAKKUMISE TULEMUSTE KINNITAMINE
Enampakkumise tulemuste kinnitamisel tuuakse otsuses välja enampakkumise võitja nimi ja pakkumissumma.
Enampakkumine tunnistatakse nurjunuks ja tulemused jäetakse kinnitamata juhul, kui:
1) ei esitatud ühtegi pakkumist või nõuetele vastavat pakkumist;
2) enampakkumisel osalejad rikkusid enampakkumise protseduurireegleid;
3) enampakkumisel ilmnes osalejate kokkulepe või kooskõlastatud tegevus, mis mõjutas või võis oluliselt mõjutada enampakkumise tulemust.Enampakkumise tulemused jäetakse kinnitamata juhul, kui:
1) enampakkumise läbiviimisel rikkus enampakkumise korraldaja või läbiviija enampakkumise protseduurireegleid;
2) enampakkumisel rikuti õigusaktidega sätestatud korda enampakkumise tulemust mõjutanud ulatuses;
3) kirjaliku enampakkumise võitjal ei olnud õigust enampakkumisest osa võtta;
Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmisel märgitakse selle põhjus. Enampakkumise kinnitamata jätmise korral müügilepingut ei sõlmita.

LEPINGU SÕLMIMINE

Müügilepingu sõlmimise õiguse saab avaliku enampakkumise tulemusel võitja.

Objekti müügileping (nii võlaõiguslik- kui asjaõiguslik leping) tuleb sõlmida notariaalselt müüja poolt määratud tähtaja jooksul, milline info edastatakse Ostjale e-postiga peale enampakkumise läbiviimist.

Enne müügilepingu sõlmimist on ostja kohustatud tasuma kogu ostusumma müüjale 100% ulatuses või müügi korraldaja poolt tehingut tõestava notari deposiitkontole va juhul kui tehingu finantseerimiseks kasutatakse finantsasutuse finantsinstrumente (krediit). Notaritasu ja riigilõivu tasub ostja.

Enne müügilepingu sõlmimist on ostja kohustatud tähelepanelikult tutvuma kinnisasja seisukorraga kohapeal. Ostja kohustub müügiobjekti ostma sellises seisundis nagu see on müügilepingu tõestamise hetkel. Müüja müüb objekti seisukorras „nagu on“ (as is).

Kui enampakkumise võitja ei sõlmi müüja poolt määratud tähtaja jooksul notariaalselt tõestatud müügilepingut, võib müüja kaaluda ettepaneku tegemist lepingu sõlmimiseks paremuselt teise pakkumise teinud isikule. Kui selline ettepanek tehakse, määrab müüja lepingu sõlmimiseks tähtaja, mis võib olla kuni 1 (üks) kalendrikuu.Jagamine

Kuumakse

Kodulaenu pakub Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn. Tutvuge tingimustega aadressil www.swedbank.ee ja vajadusel konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,331% aastas järgmistel näidistingimustel: Krediidisumma 68 000 €, intress 6 kuu Euribor + 2,20% aastas (13.04.2017 oli 6 kuu Euribor -0,246%; lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel ning Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga), lepingutasu 680 €, tagastamise tähtaeg 30 aastat, tagasimaksete arv 360 ja summa 93 320,83 €. Krediidi kogukulu 26 000,83 € ja tasutav krediidi kogusumma on 94 000,83 €. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida ka kodukindlustus.

Hind
Kuumakse
Laenutähtaeg
Sissemakse
%
Intress
%
Laenusumma

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge tingimustega aadressil www.swedbank.ee ja vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.

Kodulaenu pakub Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn. Tutvuge tingimustega aadressil www.swedbank.ee ja vajadusel konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,331% aastas järgmistel näidistingimustel: Krediidisumma 68 000 €, intress 6 kuu Euribor + 2,20% aastas (13.04.2017 oli 6 kuu Euribor -0,246%; lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel ning Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga), lepingutasu 680 €, tagastamise tähtaeg 30 aastat, tagasimaksete arv 360 ja summa 93 320,83 €. Krediidi kogukulu 26 000,83 € ja tasutav krediidi kogusumma on 94 000,83 €. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida ka kodukindlustus.

Jagamine

Üldinfo

75 000 € 1.64 €/m2
Müüa maatükk www.kv.ee/3040577
Müüa maatükk
Omandivorm Kinnistu
Katastrinumber 19801:011:0050
Registriosa number 1608102
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!

KORTERI HINNAKALKULAATOR KORTERI HINNAKALKULAATOR

Seotud objektid

Sarnased kuulutused

Salvestatud kuulutused