Müüa äripind, majutus, 267 m² - Välibaasi, Kauksi, Alutaguse vald, Ida-Virumaa

Aadress enne haldusreformi Välibaasi, Kauksi, Iisaku vald, Ida-Virumaa
NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
Jaga:
Jaga:
 

Kirjalik enampakkumine 14.06. - 20.06.2018!

Kogupind 267 m², kinnistu, kivimaja

Lisainfo: puupliit, wc ja vannituba eraldi, eterniitkatus
Sanruum: saun, ventilatsioon

Müüa krunt, millel asuvad kaks hoonet:
- 267 m2, ehitatud 1980 a, vajab renoveerimist
- 32,2 m2, ehitatud 1982 a, keskmine seisukord.

Hoonete peamine kasutamise otstarve ehitisregistri järgi hetkel 'lühiajalise majutuse hoone', maa sihtotstarve 'ühiskondlike ehitiste maa'.

Kommunikatsioonid:
* elekter
* vesi puudub
* kanalisatsioon (lokaalne, mahuti)
* küte puudub.

Väga hea asukoht Kauksi avaliku ranna läheduses, järveni ainult 400 m!
Iisakuni 15 km, Jõhvini 50 km.
Ümbrusega võimalik tutvuda: https://goo.gl/maps/BPNkvsrKawC2

Müügihinnale lisandub notaritasu ja riigilõiv!


Alates 14.06. - 20.06.2018 (kl 12:00) toimub kirjalik enampakkumine!

AVALIKU KIRJALIKU ENAMPAKKUMISE TINGIMUSED

ENAMPAKKUMISEL OSALEMINE

Kirjalikul enampakkumisel võivad osaleda kõik isikud, kes:

1) ei ole seotud antud objekti müügi otsustamise, korraldamise ja müügikorralduse läbiviimisega seotud isikutega;
2) ei ole tööõiguslikes suhetes Müüjaga so Riigi Kinnisvara AS (registrikood 10788733);
3) ei ole Riigi Kinnisvara AS (registrikood 10788733) juhtorganite (juhatus, nõukogu, auditikomitee, üldkoosolek) liige;
4) ei ole käesoleva enampakkumise punktides 1 kuni 3 nimetatud isikutega seotud isikud korruptsioonivastase seaduse § 7 lg 1 tähenduses (nendeks loetakse abikaasat, vanavanemat, vanemat, abikaasa vanemat (sh lapsendajat, vanema abikaasat, kasuvanemat) ja tema alanejat sugulast, last, lapselast, ka abikaasa last, lapsendatut);
5) ei ole punktis 1 kuni 3 isikutega seotud tulumaksuseaduse § 8 tähenduses.

Enampakkumisel osaleja on kohustatud kinnisasjaga kohapeal tutvuma.

Kirjalikul enampakkumisel osalemiseks esitab enampakkumisel osaleja vastavalt kirjaliku enampakkumise tingimustele müügikorraldajale Pindi Kinnisvara OÜ kinnise suletud avamisjälgedeta ümbriku, millele on märgitud:

1) pakkuja nimi ja isiku- ja/või registrikood;
2) objekti nimetus (aadress)
3) objekti katastritunnus.

Kirjaliku pakkumise koosseisus peab sisalduma:
1) avaldus, milles on märgitud:
- pakkuja nimi ja/ isiku- või registrikood, elu- või asukoht ning kontaktisiku e-posti aadress ja kontakttelefon;
- müügiobjekti nimetus ja katastritunnus;
- numbrite ja sõnadega kirjutatud pakkumissumma ilma sentideta, mis ei tohi olla alla alghinna. Juhul, kui numbrite ja sõnadega kirjutatud summad erinevad, loetakse kehtivaks sõnadega kirjutatud summa;
- nõustumine enampakkumises osalemiseks ja müüdava vara ostmiseks enampakkumise teates kehtestatud tingimustel;
- pakkumise tegemise kuupäev; pakkumise esitaja allkiri.
2) isiku esindamise puhul esindaja volitusi tõendav dokument (juriidilisel isikul vaid juhul, kui esindaja ei ole kantud B-kaardile).
Pakkumise esitamise lihtsustamiseks on välja töötatud soovituslik avalduse vorm, milles on ära näidatud kõik andmed, mille esitamine on osalejale kohustuslik.

Kui mõni eeltoodud dokumentidest jäetakse esitamata või esitatakse puudustega, siis pakkumist arvesse ei võeta!
Pakkumised tuleb edastada tavapostiga, saata kullerpostiga või toimetada müügikorraldajale so Pindi Kinnisvara OÜle kirjalikult eraldi suletud ümbrikus hiljemalt 20. juunil 2018.a kell 12.00 Pindi Kinnisvara OÜ Jõhvi esinduse aadressile Rakvere tn 15, Jõhvi linn.

Pakkumisi saab eelnimetatud aadressile isiklikult kohale toimetada 14.06.2018-19.06.2018 igal tööpäeval ajavahemikul kell 15.00-18.00 ja 20.06.2018 ajavahemikul kell 10.00-12.00.

Kullerpostiga ja tavapostiga edastamisel tuleb arvestada, et arvesse võetakse vaid need pakkumised, mis on müügikorraldajale Pindi Kinnisvara OÜ edastatud tähtaegselt. Mittetähtaegselt esitatud pakkumisi vastu ei võeta ja tagastatakse pakkumuse esitajale kinnises ümbrikus.

Isiklikult kohaletoimetatud pakkumised registreeritakse vastavalt pakkumiste esitamise järjekorrale sh kellaajale ja pakkumise esitaja soovil väljastatakse registreerimisleht pakkumise esitamise kohta. Pakkumise saatmisel kullerpostiga või tavapostiga (tähitud) tõendab pakkumuse esitamist postiettevõtte vastav kviitung.
Enampakkumisel osalejad on oma pakkumisega seotud alates pakkumiste avamisest kuni enampakkumise tulemuste kinnitamiseni. Isik või isikud, kelle kasuks enampakkumise tulemused kinnitatakse, on oma pakkumisega seotud kuni lepingu sõlmimiseni.

PAKKUMISTE AVAMINE

Teates avaldatud tähtpäeval so 20.06.2018.a kell 12.05 avab Pindi Kinnisvara OÜ esindajatest koosnev vähemalt kaheliikmeline komisjon enampakkumisele esitatud pakkumisi sisaldavad ümbrikud. Seejärel kontrollib komisjon pakkumiste vastavust kehtestatud enampakkumise tingimustele ja enampakkumise tulemused kantakse enampakkumise protokolli. Pakkumiste avamine on avalik st pakkumiste avamise juures võivad viibida pakkujad või pakkujate volitatud esindajad.

Pakkumised, mis ei ole tähtajaks laekunud või ei vasta kehtestatud enampakkumise tingimustele, enampakkumises ei osale. Tähtaegselt esitatud, kuid nõuetele mittevastava pakkumise kohta tehakse enampakkumise protokolli märge selle mitteosalemise põhjuse kohta.

Kui enampakkumisele ei esitata ühtegi pakkumist või kui ükski esitatud pakkumistest ei vasta nõuetele, loeb komisjon enampakkumise nurjunuks.

PAKKUMISE TULEMUSTE SELGITAMINE

Nõuetele vastavate pakkumiste hulgast selgitab komisjon välja kõrgeima pakkumise ja suuruselt teise pakkumise. Enampakkumise võitjaks on kõrgeima pakkumuse esitanud pakkuja pakkumus, mis ei tohi olla madalam kui müügikuulutuses nimetatud alghind. Kui kaks või enam enampakkumises osalejat on teinud võrdse kõrgeima pakkumise, siis otsustatakse edukas pakkuja liisuheitmise tulemusena.

Kirjaliku enampakkumise tulemused kantakse protokolli ja protokoll edastatakse avalduses märgitud pakkujate e-posti aadressile 5 (viie) tööpäeva jooksul arvates enampakkumisele esitatud pakkumuste avamise päevast.

ENAMPAKKUMISE TULEMUSTE KINNITAMINE
Enampakkumise tulemuste kinnitamisel tuuakse otsuses välja enampakkumise võitja nimi ja pakkumissumma.
Enampakkumine tunnistatakse nurjunuks ja tulemused jäetakse kinnitamata juhul, kui:
1) ei esitatud ühtegi pakkumist või nõuetele vastavat pakkumist;
2) enampakkumisel osalejad rikkusid enampakkumise protseduurireegleid;
3) enampakkumisel ilmnes osalejate kokkulepe või kooskõlastatud tegevus, mis mõjutas või võis oluliselt mõjutada enampakkumise tulemust.Enampakkumise tulemused jäetakse kinnitamata juhul, kui:
1) enampakkumise läbiviimisel rikkus enampakkumise korraldaja või läbiviija enampakkumise protseduurireegleid;
2) enampakkumisel rikuti õigusaktidega sätestatud korda enampakkumise tulemust mõjutanud ulatuses;
3) kirjaliku enampakkumise võitjal ei olnud õigust enampakkumisest osa võtta;
Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmisel märgitakse selle põhjus. Enampakkumise kinnitamata jätmise korral müügilepingut ei sõlmita.

LEPINGU SÕLMIMINE

Müügilepingu sõlmimise õiguse saab avaliku enampakkumise tulemusel võitja.

Objekti müügileping (nii võlaõiguslik- kui asjaõiguslik leping) tuleb sõlmida notariaalselt müüja poolt määratud tähtaja jooksul, milline info edastatakse Ostjale e-postiga peale enampakkumise läbiviimist.

Enne müügilepingu sõlmimist on ostja kohustatud tasuma kogu ostusumma müüjale 100% ulatuses või müügi korraldaja poolt tehingut tõestava notari deposiitkontole va juhul kui tehingu finantseerimiseks kasutatakse finantsasutuse finantsinstrumente (krediit). Notaritasu ja riigilõivu tasub ostja.

Enne müügilepingu sõlmimist on ostja kohustatud tähelepanelikult tutvuma kinnisasja seisukorraga kohapeal. Ostja kohustub müügiobjekti ostma sellises seisundis nagu see on müügilepingu tõestamise hetkel. Müüja müüb objekti seisukorras „nagu on“ (as is).

Kui enampakkumise võitja ei sõlmi müüja poolt määratud tähtaja jooksul notariaalselt tõestatud müügilepingut, võib müüja kaaluda ettepaneku tegemist lepingu sõlmimiseks paremuselt teise pakkumise teinud isikule. Kui selline ettepanek tehakse, määrab müüja lepingu sõlmimiseks tähtaja, mis võib olla kuni 1 (üks) kalendrikuu.
----------------------------

Jagamine

Jagamine

Üldinfo

39 000 € 146 €/m2 Koduraha pakkumine
Müüa äripind www.kv.ee/3041005
Müüa äripind
Üldpind 267 m²
Korruseid 2
Ehitusaasta 1986
Seisukord Vajab renoveerimist
Omandivorm Kinnistu
Krundi pind 1886 m²
Katastrinumber 22401:001:0560
Registriosa number 4264050
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!

KORTERI HINNAKALKULAATOR KORTERI HINNAKALKULAATOR

Seotud objektid

Sarnased kuulutused

Salvestatud kuulutused